Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Pytanie

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Chciałem zapytać o taką skoplikowana sytuację. Jestem na chorobowym wyjeżdżam na kilka dni na wycieczkę zgłosiłem to w zusie bo mi on płaci dostalem pozwolenie i pytałem czy muszę jeszcze z pracodawcą uregulować powiedzieli mi ze nie . Znowu w Internecie czytałem przepisy to niby trzeba powiedzieć pracodawcy żeby wiedział gdzie wysłać kontrolę gdyby chciał kontrolę wysłać jeżeli płaci dodatek do chorobowego(wiec ryzykuje kontrolą gdy nie powiem nic).mi sie wydaje ze nic pracodawca nie płaci tylko z zusu pieniądze biere więc nie wiem czy mógłby kontrole wyslac .Ciężko się w tych przepisach czasem połapać o co chodzi jedne mowia tak drugie tak .Pracodawce bardzo nie chce denerwować ze jadę na wycieczkę i nie chce mu muwic a zdugiej strony uzyskałem pozwolenie od ubezpieczenia na wyjazd na wycieczkę i mówili ze mogą śmiało jechać a ubezpieczenie mi płaci (tak samo od lekarza mam pozwolenie ). Chciałem zapytać czy jeżeli nie poinformuje pracodawcę może być tu podstawą do grzechu czy tu raczej nie ma co szukać grzechu ?

Data dodania: 2018-10-03 15:01:40, autor: Rafal8473

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Nie ma co doszukiwać się grzechu. Skoro masz pozwolenie z zusu i od lekarza i skoro powiedzieli Ci że nie musisz tego zgłaszać pracodawcy to jest wszystko w porządku.

Data dodania: 2018-10-03 20:16:55, autor: kunka

Dziękuję serdecznie za odpowiedź Pozdrowiam

Data dodania: 2018-10-04 10:42:51, autor: Rafal8473