Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Kłamstwo?

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Szczęść Boże
Kiedy wiosną kwitną rośliny, to mam katar. Nie byłam nigdy u alergologa, więc nie zostało u mnie zdiagnozowane uczulenie. Mimi to brałam leki przecowuczuleniowe zeszłej wiosny. Byłam u lekarza (nie alergologa) i byłam pytana, czy jestem na coś uczulona (było to potrzebne do przepisania leku, ale z tego co wiem, to lek ten alergizuje ze względu na soję). Powiedziałam, że nie. Chciałam się zapytać, czy mogę przystąpić po tym do Komunii?

Data dodania: 2018-10-05 21:16:08, autor: ---

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Normą jest, że wiosną pojawia się katar.

Możesz przyjąć komunię.

Data dodania: 2018-10-05 21:51:40, autor: kunka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica