Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Kłamstwo?

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Czy jeśli powiedziałem komuś kiedyś,że byłem na siłowni i kiedy zapytał o jej nazwe to podałem ale tak naprawde tam nie byłem to był to grzech ciężki i czy muszę juz po kilku miesiącach powiedzieć tej osobie że nie byłem tam,nawet jeśli jiz pewnie ta osoba w ogóle o tym nie pamięta i w żaden sposób jej ta nieprawda nie zaszkodziła?

Data dodania: 2018-10-11 14:29:17, autor: Daniel44

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Już daj spokój. Zajmij się tym co teraz a nie zastanawiasz się na błachych sprawach z przeszłości. Nie zrobiłeś przecież nikomu krzywdy.

Ale to nie znaczy, że możesz znowu świadomie kłamać. Oczywiście nie wiem czy to robisz, ale na wszelki wypadek powiem - nie rób tak. Bo może krzywdy nie wyrządzasz, ale jest to obrzydliwe.

Data dodania: 2018-10-11 15:47:47, autor: kunka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Kłamstwo jest raczej grzechem lekkim, chyba, że dotyczy czegoś poważnego, ma komuś zaszkodzić itd.

Data dodania: 2018-10-11 15:49:45, autor: Kapturek

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica