Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Podpis

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Mój brat jest zagranicą a trzeba podpisać takie oświadczenie,czy podpisanie za niego,w jego imieniu,za jego zgodą to grzech?Chodzi o mandat,nie dla niego,ale on jest wlascicielem pojazdu i musi byc jego podpis

Data dodania: 2018-10-28 20:48:14, autor: Daniel44

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Skoro twój brat wie o wszystkim i wyraża na to zgodę, i skoro nie ma innej możliwości to grzechem nie będzie. No przecież trzeba podpisać. A skoro musi być akurat jego, no to musi. Więc podpisz i tyle.

Data dodania: 2018-10-28 21:57:25, autor: kunka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica