Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Myślenie

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Złapałem się ostatnio na tym,że myślałem czasem o tym że nie chcę żeby moja koleżanka czasem szła na jakąś impreze czy na siłownie bo by mi było głupio,że ja nie byłem/nie chodzę,oczywiście nie życzę jej źle i jak pojdzie to nic,sam nie wiem czemu tak myślę do końca.Czy takie coś może być grzechem a jeśli tak to ciężkim?

Data dodania: 2018-10-30 18:01:35, autor: Daniel44

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Nie, nie, nie. Nie jest to żadnym grzechem.

Data dodania: 2018-10-30 19:26:24, autor: kunka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

A jeszcze jedno pytanie,może się wydawac glupie ale chcialbym sie upewnić.Znajomi poprosili mnie abym wypełnił jakąś ankiete anonimową bo ich znajoma potrzebowała,a że nie dotyczyła za bardzo mnie to powiedzieli,żebym wpisywał byle co,nawet zmyślone rzeczy,bo ważne jest żeby poprostu ktoś wypełnił.Czy zrobienie takiego czegoś mogło być grzechem?

Data dodania: 2018-10-30 21:29:37, autor: Daniel44

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Eee tam. Nie przejmuj się tym. Pewnie ta ankieta nie była wcale taka ważna

Data dodania: 2018-10-30 22:03:45, autor: kunka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica