Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Nie wiem co robić, grzech cudzy

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Witam. Jestem prawie pewna, ze moja mama popełniła grzech, który raczej jest ciężki. Powiedziała mi co zrobiła po wszystkim. Ale ona nie widzi w tym chyba grzechu. Nie wiem co mam teraz zrobić. Męczą mnie wątpliwości i jestem ciagle niespokojna. Nie dam rady powiedzieć mamie o tym co myśle. Bałabym się jak ona zareaguje, a pozatym nie jestem taka odważna, wstydzę się zwyczajnie. Mam teraz mętlik w głowie i naprawdę nie wiem co zrobić. Proszę z całego serca o radę bo już nie wytrzymuje, to nie daje o sobie zapomnieć. Chciałam tez dodać, ze rok temu uświadomiłam sobie jakie zło popełniałam w przeszłości i wyspowiadalam się generalnie. Od tego czasu zaczęły nękać mnie grzechy z przeszłości, często chodziłam do spowiedzi i pytałam o grzechy na tym forum- wtedy pod inna nazwa. Przez długi czas mnie to nie męczyło, wszystko się ustabilizowało. Ale ostatnio znów zaczęłam mieć trochę wątpliwości, nie tak duże jak kiedyś, ale jednak. Proszę o pomoc. Bardzo jej potrzebuje. Z góry dziękuje.

Data dodania: 2018-11-29 18:38:20, autor: Werkox

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Skoro jesteś pewna,że twoja mama popełniła grzech ciężki to jej to powiedz,dlaczego nie jesteś w stanie tego zrobić?

Data dodania: 2018-11-29 19:39:44, autor: Daniel44

Co to znaczy, że nie możesz powiedzieć mamie co o tym sądzisz? Musisz jej powiedzieć o swoich przemyśleniach. Nie ma na to innej rady. Jeśli tego nie powiesz i nie zwrócisz uwagi to na siebie weźmiesz ten grzech. Chcesz tego?
No raczej wątpię. Więc pomódl się do Ducha Świętego o odwagę i o światło i powiedz.

Data dodania: 2018-11-29 20:55:11, autor: kunka

Dziękuje za pomoc

Data dodania: 2018-12-01 17:11:29, autor: Werkox