Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Studia

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Czy jeśli sobie odpuszcze pójscie na część zajęć w jeden dzień,żeby być wcześniej w domu na weekend to będzie to grzech?Na tych zajęciach raczej nic ważnego nie będzie i tak,a jeszcze ani razu nie opuściłem więc problemu z obecnościami nie mam. I czy jeśli nie zrobie prezentacji na jedne zajęcia bo mam dobre oceny z niego,a na te prezentacje nie mam pomysłu za bardzo ani czasu teraz to nie będzie to grzech?

Data dodania: 2018-12-13 23:31:09, autor: Daniel44

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

nie, o ile nie będziesz kłamał na temat powodów swej nieobecności.


Data dodania: 2018-12-14 06:02:31, autor: Kapturek

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

A Jeśli zaspałem na jedne zajęcia i mogłem pójść na drugie ale tego nie zrobiłem,bo nie było żadnego testu ani nic,a tak głupio byłoby mi w środku zajęć przychodzić,to nie był to grzech? Wydaje mi się, że nie, ale wole zapytać

Data dodania: 2018-12-18 10:50:43, autor: Daniel44

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Błagam Ciebie!
Dlaczego ma to być grzech?

Data dodania: 2018-12-18 15:56:56, autor: kunka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica