Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Cudzołóstwo

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Jestem załamana ciągle wątpliwości i skrupuły nie da się tak żyć ;(
Otóż moje pytanie jest takie że kiedyś żyłam z kims pod jednym dachem narzeczonym i przez pięć lat tak żyłam i nie żyliśmy w czystości ale ślubu jakby nie chciał itd i się rozeszliśmy i teraz mam innego męża i jest super itd ale przeczytałam gdzieś że mąż to osoba z którą się uprawia seks jakby traci dziewictwo i to że jest się w związku uświęconym potem z kimś innym to nie zmienia faktu że dalej tamten jest ważny jako mąż ;( czy to prawda ? Czy mimo to że teraz żyje w małżeństwie to mimo to grzeszę ?? Pomóżcie :(

Data dodania: 2018-12-29 23:01:43, autor: mimoza

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Twoim mężem jest ten, z którym wziełaś ślub w Kościele.

Data dodania: 2018-12-29 23:17:01, autor: Daniel44

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Dziękuję ..

Data dodania: 2018-12-29 23:20:06, autor: mimoza

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica