Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Czy mogę przystąpić do Komunii Świętej?

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Witam,
Chciałam poprosić o radę nt. następującej sytuacji: przerzucałam nocą kanały w tv i mignął mi kadr z filmu pornograficznego (czego zazwyczaj staram się unikać). Szybko przeszłam dalej, ale na sekundę przywołałam w myśli ten obraz (tak po prostu, bez zamiaru podniecenia, a nawet chcąc wywołać do niego niechęć -tj. do tego obrazu), jednak mój organizm zaczął reagować, co natychmiast stłumiłam. Mogę przystąpić do Komunii Świętej?

Data dodania: 2019-01-03 03:29:07, autor: saszka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Nie zawsze panujemy nad naszymi myślami,nie chciałaś się podniecać,odrzuciłaś to,więc według mnie możesz przystąpić do Komunii jak najbardziej

Data dodania: 2019-01-03 13:38:39, autor: Daniel44

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica