Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Msze

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

W niedziele nie będę mógł być w kościele,więc idę w sobotę ma Mszę z liturgią niedzielną.Czy skoro w sobotę jest święto,powinienem iść dwa razy na Mszę?

Data dodania: 2019-01-29 13:31:52, autor: Daniel44

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Nie jest to święto nakazane, więc nie masz obowiązku uczestnistwa we Mszy świętej.
Ale tego dnia wiele Parafii będzie celebrowała wieczorną liturgię ze święta, ale i wtedy spełnisz obowiązek niedzielny. Wieczorna liturgia sobotnia jest już Niedziela nie zależnie z jakiego formularza

Data dodania: 2019-01-29 14:25:41, autor: kunka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica