Pokoje  • Spis tematów  • Dodaj nowy temat  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Wszystko o grzechu i pokucie. Tutaj zapraszamy tych, którzy nie wiedzą jak się spowiadać, z czego się spowiadać oraz tych, którzy nie potrafią określić wagi grzechu i zadają odwieczne pytanie "czy to grzech, jeśli..."

Temat: Czy to grzechy ciężkie ?

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Hej jestem trochę skrupulatna mam wątpliwości proszę o pomoc :
CZy grzechem ciężkim jest :
1.szefowa mi powiedziała żebym nie mówiła nic o pracy swojej w miejscu gdzie robię nadgodziny . Ja niestety trochę opowiadałam, jak tam jest , tak ogólnej ze jest ok
2. Kierowniczka miejsca gdzie robię nadgodziny chce żebym poszła do niej na etat a ja powiedziałam to tym dziewczynom co pracują tam ( nie pomyślałam żeby tego nie mówić ze to może wypadałoby zachować dla siebie )
3. Przyszedł do pracy gość co ciagle chce coś niezgodnego z prawem ( lek bez recepty na receptę ) i ja rano jak go zobaczyłam to spanikowałam bo była jeszcze jedna osoba w aptece ze zacznie coś chcieć a poza rym nie mailem jeszcze włączonego programu na komputerze i nie wiem czy bardziej z tego pierwszego powodu czy z drugiego zawołałam druga panią co mu to co on chce załatwia ale potem jak zawołałam to pomyślałam ze jak przyjdzie do mnie to ja mu nic nie dam tylko ze ta druga pani już przyszła i go obsłużyła . Mam wyrzuty sumienia ze ja wolałam tak jakby ułatwiłam mu zdobycie tego co chciał niezgodnie z prawem . Jakos tak zrobiłam to pod wpływem impulsu ;(
4. Trochę się wkurzyłam na koleżankę ze zaglądała mi w prywatne dokumenty i opowiadałam o tym innej koleżance która nie zna tej pierwszej tak ogólnie o tej sytuacji ...

Będę wdzięczna za pomoc ;)

Data dodania: 2017-10-10 18:19:39, autor: agn0001

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Szczęść Boże!

Zadaj sobie pytanie - Kim jest dla Mnie Bóg?

Nie pętaj swego serca skrupułami, bo to niszczy Twoją relacje z Bogiem.

Wszystko zależy zawsze od Twoich intencji. Jeśli robi się coś z nienawiści, ze wzgardy to jest to napewno niepokojące.

Nie masz grzechu ciężkiego, możesz przystępować do Komuni Świętej.

Data dodania: 2017-10-10 20:40:39, autor: Tazel

Dziękuje Ci bardzo.

Data dodania: 2017-10-10 20:48:38, autor: agn0001