Pokoje  • Spis tematów  • Dodaj nowy temat  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Wszystko o grzechu i pokucie. Tutaj zapraszamy tych, którzy nie wiedzą jak się spowiadać, z czego się spowiadać oraz tych, którzy nie potrafią określić wagi grzechu i zadają odwieczne pytanie "czy to grzech, jeśli..."

Temat: Czy to grzech ?

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Miałam taka sytuacje ... koleżanka o czymś mówiła i użyła jakies nazwy i zapytałam się co to a ona nie wiesz ?i wpisała coś w internecie i wyskoczyła strona z jakimiś paniami lekkich obyczajów z ich ogłoszeniami i myślałam ze to zamknie a ona włączyła i przewijała i mówi do mnie i koleżanki patrzcie . Ja powiedziałam ze masakra i wgl na to starałam się nie patrzeć , widziałam jakieś zarysy ale nie przyglądałam się nie wiedziałam co mam zrobić to zaczęłam patrzeć na paznokcie koleżanki i w końcu ro wyłączyła jak druga koleżanka powiedziała ze słabo takie rzeczy w pracy ogladac . Później jeszcze opowiadała o tych paniach coś bo jej mąż jest taxowkarzem i je zna . I potem znów to włączyła tylko tym razem nawet nie udawałam ze patrzę tylko pisałam coś w telefonie . Ogólnie to nie wiedziałam jak się zachować . Dziś poszłam do Kościoła i przyjęłam Komunie Święta ale nie wiem czy dobrze zrobiłam, długo myślałam ale postanowiłam ze pójdę . Czy to był grzech ciezki ?

Data dodania: 2018-02-11 20:30:11, autor: agn0001

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Nie masz żadnego grzechu.

Data dodania: 2018-02-12 08:18:20, autor: Tazel

Dziękuje

Data dodania: 2018-02-13 19:39:28, autor: agn0001