Pokoje  • Spis tematów  • Dodaj nowy temat  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Wszystko o grzechu i pokucie. Tutaj zapraszamy tych, którzy nie wiedzą jak się spowiadać, z czego się spowiadać oraz tych, którzy nie potrafią określić wagi grzechu i zadają odwieczne pytanie "czy to grzech, jeśli..."

Temat: Bohemian Rhapsody

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Czy pojscie na film Bohemian Rhapsody może być grzechem?Jest to film o zespole Queen,czytalem kiedya ze ich piosenki jak np. ’We are the champions’ są nie do kónca zgodne z postawą Chrześcijańską,no i wiadomo jakim showmanem był Freddie Mercury,czy jeśli pójdę na ten film i bede słuchał tych piosenek,ale nie będę jakichś złych zachowań ani postaw się z niego i z nich uczył to nie będzie to grzechem?

Data dodania: 2018-11-06 10:53:11, autor: Daniel44

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Moim zdaniem możesz obejrzeć ten film. Ale słuchanie piosenek, które nie są zgodne z postawą chrześcijańską jak dla mnie jest nieodpowiednie.
Film z tego co wiem przedstawia jego biografie, więc co złego jak zapoznam się z nego biografią?
Ale piosenki, które nie mają nic wspólnego z wartociami chrześcijańskimi to co innego. Wiem że w filmie pewnie będzie kilka tych piosenek, ale są one częścią filmu, dlatego tu jeszcze granica nue jest przekronmczona. Tym bardziej że będzie tylko ich mała część i kawałek tych piosenek.

Data dodania: 2018-11-08 12:32:55, autor: kunka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica