Pokoje  • Spis tematów  • Dodaj nowy temat  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Wszystko o grzechu i pokucie. Tutaj zapraszamy tych, którzy nie wiedzą jak się spowiadać, z czego się spowiadać oraz tych, którzy nie potrafią określić wagi grzechu i zadają odwieczne pytanie "czy to grzech, jeśli..."

Temat: Szatan? Zbieg okoliczności?

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

A więc tak jak wiecie panują teraz okropne burze często mamy braki w dostawie prądu moja historia zaczyna się właśnie wtedy siedziałem sobie w pokoju aż tu nagle zgasły światła i wiedziałem że to przez brak dostaw prądu w tym samym momencie przebiegła mi w głowie myślę że A co gdyby oddać duszę za to żeby był prąd i w tym momencie dokładnie kiedy o tym pomyślałem prąd powrócił co do sekundy. Proszę o odpowiedź czy oddałem duszę i w konsekwencji tego powrócił prąd?

Data dodania: 2019-05-23 20:18:40, autor: TikTok

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Przebiegło Ci przez myśl, to tak nie działa, po pierwsze musiałbyś świadomie w pełni i w pełni dobrowolnie chcieć ’oddać duszę’ a nawet gdyby ktoś tak oddał i nawet podpisał jakieś cyrografy, tocjeśli by żałował i poprosił Boga o wybaczenie to wszystko by zostało odpuszczone i żaden cyrograf by nie miał mocy

Data dodania: 2019-05-23 20:31:00, autor: Daniel44

Czyli nawet jak pogodziłem się z myślą o oddaniu duszy , a później tego żałowałem to to nie ma mocy?

Data dodania: 2019-06-01 14:23:07, autor: TikTok

I jeszce mampytanie czy jak pomyślałem sobie ,,odaje dusze za coś,, czy to naprawdę siędtało czy to tylko głupia myśl?

Data dodania: 2019-06-03 19:29:01, autor: TikTok