Pokoje  • Spis tematów  • Dodaj nowy temat  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Wszystko o grzechu i pokucie. Tutaj zapraszamy tych, którzy nie wiedzą jak się spowiadać, z czego się spowiadać oraz tych, którzy nie potrafią określić wagi grzechu i zadają odwieczne pytanie "czy to grzech, jeśli..."

Temat: Współżycie - czym właściwie jest?

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Byłam u spowiedzi, spowiadałam się z tego, że posunęłam się zbyt daleko w pieszczotach z chłopakiem. (Chodziło o to, że dotykaliśmy się bez ubrań od pasa w górę i po nogach). Ksiądz zapytał, czy współżyliśmy, a ja stwierdziłam w tamtej chwili, że pewnie ma na myśli taki pełny akt seksualny. My zatrzymaliśmy się tylko na tych pieszczotach i nie posunęlibyśmy się dalej, chociaż mam świadomość, że to i tak ogromny grzech to co zrobiliśmy. Odpowiedziałam spowiednikowi, że nie chcę wchodzić w szczegóły, ale raczej nie. W tamtej chwili też pomyślałam o tym, że kiedyś o. Szustak mówił o tym w jednym swoim filmiku, że to już współżycie, ale uznałam, że ksiądz ma coś innego na myśli. Nie chciałam zataić grzechu... Iść do spowiedzi jeszcze raz czy wyznać to przy kolejnej, w sensie tak sprostować? Nie będę u tego samego księdza podczas kolejnej spowiedzi.

Data dodania: 2019-06-12 13:09:30, autor: Kasia1323

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica