Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

akus123

login: akus123       Wyślij prywatną wiadomość  

wypowiedzi użytkownika:
  1. KŁAMSTWO
    Dziękuję Tazel.Z Panem...
    Data dodania: 2018-06-05 17:47:36

2. KŁAMSTWO
    SZCZĘŚĆ BOŻE.MAM PYTANIE CZY KŁAMSTWO W MOIM PRZYPADKU JEST GRZECHEM CIĘŻKIM?OTÓŻ MAM DZIAŁALNOŚĆ I WYNAJMUJĘ MIEJSCE W JEDNYM Z MARKETÓW.OSTATNIO PRZESTAŁO MI SIĘ OPŁACAĆ I POWIEDZIAŁEM NAOKOŁO ŻE POPROSIŁEM O WYPOWIEDZENIE UMOWY,BO TAK TEZ...
    Data dodania: 2018-06-05 14:39:09

3. Grzech ciężki?
    Bardzo serdecznie dziekuje za pomoc😊Życzę wielu łask od Zmartwychwstalego Chrystusa.Szczęść...
    Data dodania: 2018-04-01 10:47:26

4. Grzech ciężki?
    Proszę o pomoc.Ciągle przypomina mi się coś nowego zwłaszcza teraz gdy w Wielkim tygodniu codziennie przystepuje do Komunii Sw.zwłaszcza w kościele-ciagle nowe watpliwosci.Otóż sytuacja sprzed okolo 10lat.Pracowalem na sezonie w Niemczech na akord i...
    Data dodania: 2018-03-30 21:33:04

5. Pomocy:(
    Dziękuję Tazel:)Czyli dać sobie z tym wszystkim spokój i nie rozważać tego ponownie?Z Panem...
    Data dodania: 2018-03-14 10:58:29

6. Pomocy:(
    PROSZĘ POMÓŻCIE-MAM CIĄGŁE WĄTPLIWOŚCI-OH-JAKIE TO OKROPNE-NAJPIERW MÓWIĘ SOBIE -COŚ TY-PRZECIEŻ TO NIE SĄ GRZECHY-NIE WMAWIAJ SOBIE,A POTEM COŚ MI PODPOWIADA-A MOŻE SĄ?JAK Z TYM ŻYĆ?SĄ CZTERY SYTUACJE:
    1.ROBILIŚMY W SOBOTĘ OGNISKO Z PIECZENIEM...
    Data dodania: 2018-03-14 10:07:53

7. PRAWO JAZDY
    KSIĘŻE ŁUKASZU.Szczęść Boże.Dziękuję księżę Łukaszu.Wiem że to nie cnota i nie ma się czym chwalić,ale chciałbym się podzielić taką sytuacją.Byłem ostatnio u spowiedzi i wyznałem księdzu tak wszystko jak tu na forum-nie potwierdził zeby to był na pewno...
    Data dodania: 2018-02-12 09:31:58

8. PRAWO JAZDY
    Szczęść Boże.Konkretnie sprawa dotyczy takiej sytuacji.Mój syn ma zdane prawo jazdy kategorii A,a nie ma jeszcze kat.B Czasami przychodzi i prosi zeby dać mu samochód,a ja nie umiem odmówić.Wiem,że jest obyty bardzo dobrze w przepisach i w jeżdzie...
    Data dodania: 2018-02-06 16:16:44

9. Tatuaż
    Szczęść Boże.Czy zrobienie sobie tatuażu jest...
    Data dodania: 2018-01-19 15:39:19

10. Proszę o pomoc dotyczącą spowiedzi;(
    Dziękuję Tazel-naprawdę mi pomogłeś.Z Panem...
    Data dodania: 2018-01-10 20:52:32

11. Proszę o pomoc dotyczącą spowiedzi;(
    Bardzo dziękuję za pocieszenie,ciężkie jest to wszystko dla mnie i mimo że odrzucam te wszystkie wątpliwości one ciągle powracają-mało tego jednak nie wytrzymałem i poszedłem do spowiedzi jeszcze raz i mimo że ksiądz powiedział mi że największym grzechem...
    Data dodania: 2018-01-10 16:50:34

12. Proszę o pomoc dotyczącą spowiedzi;(
    Dziękuję bardzo za pomoc;)jak sobie nie poradzę to pójde jeszcze raz do...
    Data dodania: 2018-01-08 07:14:26

13. Proszę o pomoc dotyczącą spowiedzi;(
    Tak zona byla tylko ze jak to po 24 bywa wszyscy rozproszeni-jedni tancza drudzy siedza inni na zewnatrz na papierosku a Karolina to nie taka bliska kolezanka ze wprost moge zadzwonic i zapytac:hej czy miedzy nami byl jakis pocalunek itp.;(co...
    Data dodania: 2018-01-07 21:22:00

14. Proszę o pomoc dotyczącą spowiedzi;(
    Szczęść Boże.Chciałbym zapytać czy jeśli powiedziałem u spowiedzi ze nadużyłem alkohol w sylwestra i zgrzeszyłem wobec żony przytulając sie z kolezankami-bo tyle pamiętam-czy dobrze sie wyspowiadalem.Po tej spowiedzi juz powiedziano mi "zniknales na...
    Data dodania: 2018-01-07 18:30:11