Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

jtracz

login: jtracz       Wyślij prywatną wiadomość  

wypowiedzi użytkownika:
 1. wyobrażanie sobie pocałunku
  Po co wywołujesz? To jest pytanie.
  Druga sprawa: czy chodzisz np. po klubach i starasz się złapać pierwszego lepszego kolesia który się z Tobą będzie całował tylko po to aby zaspokoić swoje potrzeby?
  Sama sobie odpowiedz czy to jest grzech, co w...
  Data dodania: 2017-03-31 20:20:43

 2. pomocy
  Słuchaj,
  był taki magik psychologii nazywał się Sigmund Freud. Koleś powiedział że każde dziecko/chłopak myśli o seksie ze swoją matką - taka ludzka psychologia ;)
  A rozmowa o dupach nie jest niczym złym, wszystko zależy JAK o tym mówicie - jeśli je...
  Data dodania: 2017-03-24 21:58:06

 3. Czy to jest grzech?
  Zachowałaś się jak osoba w Twoim wieku ;-)...
  Data dodania: 2017-03-24 21:54:15

 4. wyobrażanie sobie pocałunku
  Co jest złego w naturalnych, wrodzonych odruchach Twojego ciała oraz "kobiecości" ? Przecież Bóg Cię taką stworzył, na swoje podobieństwo. To że sobie wyobrażałaś lizanko, nie świadczy o grzeszności, świadczy o dojrzałości i potrzebach ciała -...
  Data dodania: 2017-03-24 21:53:20

 5. czy palenie marihuany to grzech ciezki?
  Do autora "---", :...
  Data dodania: 2017-03-24 21:45:15